Політика конфіденційностіУмови обробки персональних даних 

Ця політика конфіденційності пояснює, яким чином збирається інформація про Вас, як вона використовується і розкривається интернет-магазином «AvtoMusic» (далі Компанія) при  відвідуванні Вами сукупності веб-сторінок, доступ до яких здійснюється із використанням доменного імені (адреси): https://avtomusic.com.ua (далі – Сайт).

Цим Ви також надаєте згоду на обробку своїх персональних даних та підтверджуєте, що повідомлені про порядок, мету а також інші умови їх обробки відповідно до ст. ст. 6, 8, 10, 11 Закону України «Про захист персональних даних».

Відвідуючи Сайт, Ви приймаєте нашу Політику конфіденційності, Ви дозволяєте Компанії збирати, використовувати і розкривати інформацію про Вас відповідно до цілей, що вказані нижче.

Цим Ви підтверджуєте, що маєте достатню правоздатність та дієздатність за законами Вашої країни для надання згоди з цією політикою конфіденційності та згоди на обробку Ваших персональних даних на умовах, що тут викладені. У випадку, якщо Ви не маєте достатнього обсягу дієздатності, цим Ви підтверджуєте, що згода з цими правилами надана Вашими батьками або опікунами, що мають повний обсяг цивільної дієздатності та уповноважені за законами країни Вашої юрисдикції давати таку згоду.

Компанія має право змінювати цю Політику конфіденційності. Компанія рекомендує Вам ознайомитися з політикою конфіденційності, коли Ви отримуєте доступ до Сайту, щоб залишатись проінформованим.

 

           1.Збір інформації

Інформація збирається автоматично через Сайт. Коли Ви отримуєте доступ до Сайту, Компанія автоматично збирає інформацію про Вас, до якої також відноситься:

·         Лог файли: реєстрація інформації про використання Сайту, в тому числі тип використовуваного пристрою, час доступу, і Вашу IP-адресу.

·         Інформація про пристрій:  інформація про пристрій, який Ви використовуєте для доступу до Сайту (далі в цій політиці конфіденційності – Пристрої), включаючи інформацію про програмне забезпечення пристрою та апаратні засоби тощо.

 • Інформація про використання:  інформація про використання Сайту, в тому числі і Ваші дії на Сайті, якщо такі є.
 • Інформація про інтереси: інформація про матеріал, який Вас цікавить, пов’язаний з використанням Вами Сайту.
 • Геолокації: інформацію про Ваші геолокації.

 Інформація, яку ми збираємо з інших джерел

Компанія також може отримувати інформацію з інших джерел і об’єднувати з інформацією, яку збирає через Сайт. 

2. Використання інформації

Компанія використовує інформацію про Вас для різних цілей, в тому числі:

 • Для розробки нових сайтів і послуг;
 • Для забезпечення та покращення Сайту;
 • Для забезпечення і поставки продуктів і послуг, які Ви запросили;
 • Для надіслання Вам повідомлення;
 • Для надіслання Вам цільового, в тому числі рекламного, контенту (матеріалу) відповідного змісту (в тому числі оголошення), що надаються третіми особами або Компанією (при цьому Компанія не несе ніякої відповідальності за зміст, наданих третіми сторонами послуг або товарів);
 • Для надання новин та інформації про Сайт та роботу Компанії, що на думку Компанії, може представляти інтерес для Вас;
 • Для персоналізації та поліпшення надання послуг та забезпечення індивідуального підходу;
 • Для надання посилання в поєднанні з інформацією, яку Компанія отримує від інших, щоб допомогти зрозуміти Ваші потреби і надавати Вам кращий сервіс;
 • Для реалізації будь-яких інших цілей, для яких інформація була зібрана.

Погоджуючись з політикою конфіденційності нашої Компанії чи іншим чином надавши нам інформацію, Ви даєте згоду на обробку та передачу інформацію, в тому числі – в Україні.

3,Обмін інформацією

Компанія може надавати інформацію про Вас у такий спосіб чи іншим чином, як це описано в цій політиці конфіденційності:

 • Постачальникам, консультантам та іншим постачальникам послуг, яким необхідний доступ до такої інформації для виконання робіт від нашого імені;
 • У відповідь на запит про надання інформації, якщо Компанія вважає, що розкриття інформації відповідно до будь-якого застосовуваного законодавства, правил або судового процесу;
 • Якщо Компанія вважає, що Ваші дії не узгоджуються з духом або текстом наших угод або політик для користувачів, а також для захисту прав, власності та безпеки Компанії або інших осіб;
 • У зв’язку з, або під час переговорів, будь-якого злиття, продажу активів компанії, фінансування або придбання всіх або частини нашого бізнесу іншій компанії;
 • Третім особам, що бажають забезпечити рекламу відповідного змісту для Вас і мають правові відносини з нами (в даному випадку надається тільки знеособлену інформація).

Компанія також може надавати третім особам на наш вибір зведену інформацію або знеособлену інформацію, яка не може бути використана для Вашої ідентифікації. 

       4.Обмін через соціальні мережі

Сайт може запропонувати обмін через соціальні мережі та інші інтегровані інструменти (такі як Facebook “Like” кнопки, Instagram), які дозволяють ділитись інформацією з Сайту. Для отримання додаткової інформації про цілі та масштаби збору і обробки даних в зв’язку з особливостями обміну через соціальні мережі, будь ласка, ознайомтесь з політикою конфіденційності суб’єктів, які надають ці можливості.        

5.Реклама і аналітика Послуг, що надаються третіми особами

Компанія може дозволити третім особам надавати контекстні та інші рекламні оголошення і надавати аналітичні послуги пов’язані з роботою Сайту. Ці особи можуть використовувати різні ідентифікатори для збору інформації про використання програми, в тому числі Вашу IP-адресу, MAC-адресу, ідентифікатори пристроїв, програмного забезпечення та інформацію про обладнання, часовий пояс і інформацію про використання, в тому числі інформацію, викладену в пункті 1 цієї Політики конфіденційності. Ця інформація може бути використана Компанією та іншими зацікавленими особами, крім усього іншого, для визначення популярності певного контенту, для забезпечення контекстної та іншої реклами, і краще зрозуміти Вашу діяльність на Сайті.

          6 Безпека та зв`язок

Компанія приймає розумні заходи для захисту інформації про Вас від втрати, крадіжки, неправильного використання та несанкціонованого доступу,  розкриття, зміни та знищення.  Ви можете звернутись з запитаннями щодо цієї Політики конфіденційності в будь-який час по електронній пошті info@avtomusic.com.ua

Push-повідомлення

З Вашої згоди ми можемо відправляти Push-повідомлення або попередження коли Ви знаходитесь на Сайті або на Вашу електронну пошту чи мобільний номер, що були вказані Вами при заповненні форми запиту на Сайті, щоб забезпечити інформацією, що відноситься до Сайту, оновлення послуг, рекламними повідомленнями та інші відповідні повідомлення.

Заповнюючи форму запиту на Сайті Ви автоматично погоджуєтесь з отриманням від Компанії та/або її партнерів розсилки інформаційного або рекламного характеру.

7.       Зберігання інформації

Компанія буде зберігати і використовувати інформацією на стільки, на скільки необхідно для того, щоб надавати якісні послуги і до тих пір, доки таке використання буде визнано Компанією доцільним.