FM-трансмітер Baseus S-06

FM модулятор Baseus
Наявність: В наявності
Доставимо за 24 години
Baseus Виробник: Baseus

Опис FM модулятор Baseus

FM-трансмітер дозволяє транслювати музичні файли формату mp3 в радіохвилю FM-діапазону. Це дає Вам можливість слухати улюблену музику з USB-накопичувача або прямо зі смартфона.Такой варіант прекрасно підійде для тих, хто не бажає змінювати штатну магнітолу, але хоче послухати музику з USB або зі смартфона. Але це не всі плюси. Ви також можете відтворювати улюблену музику через магнітолу, яка збережена в пам'яті смартфона. І це завдяки Bluetooth підключення. При відключенні харчування FM-трансмітер запам'ятовує останню використовувану частоту і треку і після підключення стартує заново з неї.

Мабуть одним з головних достоїнств модулятора Baseus S-06 є те, що його можна підключити одночасно до двох телефонів. Тобто можна слухати музику з одного телефону, а в разі вхідного дзвінка на інший смартфон, модулятор переключитися на нього і можна відповісти на дзвінок простим натисканням на кнопку трансмітера. Пристрій оснащений вбудованим мікрофоном, ну а звук ви почуєте через динаміки (система HandsFree).

У трансмітера є 2 USB-порту, за допомогою яких можна швидко зарядити гаджети. Один з портів забезпечує швидку зарядку ваших гаджетів струмом до 2.4 А, а другий заряджає струмом до 1А.

Тип установки зарядного пристрою - зарядка від прикурювача.

Теги: Bluetooth, HandsFree

Специфікація FM модулятор Baseus

Загальна характеристика
FM-діапазон 87.5-108MHz
Напруга живлення 12-24V
Дистанція Bluetooth 5-10 м
Дистанція FM 3-5м
Bluetooth
Версія BLUETOOTH® 4.2

Огляди FM модулятор Baseus

Написати відгук