Сабфувер Blaupunkt GTb 8200 A

Активний сабвуфер Blaupunkt  GTb 8200 A
Наявність: В наявності
Доставимо за 24 години
Blaupunkt Виробник: Blaupunkt

Опис Активний сабвуфер Blaupunkt GTb 8200 A

Сабвуфер Blaupunkt GTb 8200 A це в корпусі активний сабвуфер, який чудово доповнює штатну акустику Вашого автомобіля м'яким і глибоким басом. Він досить компактний - всього вісім дюймів, тому займають небагато місця в автомобілі. Незважаючи на свою бюджетність, сабвуфер прекрасно зарекомендував себе.


Місце для встановлення

При виборі місця установки виберіть сухе місце, що забезпечує достатню циркуляцію повітря для охолодження підсилювача. GTb 8200 A не варто встановлювати на задні полки, задні сидіння або інші місця, відкриті спереду. Кабель живлення підсилювача повинен бути забезпечений запобіжником на відстані не більше 30 см від акумулятора для захисту акумулятора автомобіля на випадок короткого замикання. Запобіжник підсилювача захищає тільки підсилювач, а не акумулятор автомобіля.


Особливість включення

Особливістю Blaupunkt GTb 8200 A є його автоматичне включення. Він налаштовується за допомогою перемикача INPUT; RCAS включає / вимикає автомобільну аудіосистему.

Сабвуфер автоматично включається при отриманні музичного сигналу. Якщо протягом більше 60 секунд не надходить музичний сигнал, автоматично відключається.

Для регулювання чутливості вхідного сигналу підсилювача потужності до вихідній напрузі вихідного сигналу підсилювача автомобільної аудіосистеми використовується регулятор GAIN 3. Діапазон регулювання складає від 0,3 В до 19 В. Якщо автомобільна звукова система іншого виробника, то при підключенні чутливість входу повинна бути відрегульована відповідно до даними виробника.

      При повороті регулятора за годинниковою стрілкою підвищується чутливість входу підсилювача і, отже, також гучність. Однак це не регулятор гучності. Система просто збільшує гучність швидше, якщо включити регулятор гучності автомобільної аудіосистеми.

 

Додаткові характеристики:

НЧ-динамік

Кількість динаміків 1

Тип обмотки подвійна

Імпеданс 2 Ом

Вбудований підсилювач є

Теги: 20 см

Специфікація Активний сабвуфер Blaupunkt GTb 8200 A

Загальна характеристика
Габарити (ШхГхВ) 250x272x260 мм
Аудіофункції
Діапазон частот 30 - 200 Гц
Номінальна потужність (RMS) 75 Вт
Вихідна потужність (max) 200 Вт
Технічні характеристики
Матеріал дифузора Папір
Кількість полос 1
Розмір 20 см (8 дюйм)
Тип активний
Чутливість 92 дБ
Гарантія
Гарантія 1 piк

Огляди Активний сабвуфер Blaupunkt GTb 8200 A

Написати відгук