Двостороння сигналізація Pandora DX-6XUA

Автомобільна сигналізація Pandora DX-6XUA (без сірені)
Наявність: В наявності
Доставимо за 24 години
Pandora Виробник: Pandora

Опис Автомобільна сигналізація Pandora DX-6XUA (без сірені)

     Сигналізація зі зворотним зв'язком Pandora DX-6xUA відрізняється від інших аналогічних сигналізацій тим, що у неї відсутня функція автозапуску, але при цьому в моделі є датчик температури двигуна. Таким чином, дана модель стане відмінним бюджетним рішенням для тих, хто хоче поставити на свій автомобіль надійну сигналізацію зі зворотним зв'язком, але не потребує автоматичному запуску двигуна.

      DX-6x- сучасна охоронна система з CAN інтерфейсом, зі зворотним зв'язком на брелок з РК-дисплеєм і мобільним додатком!

     Всі функції охоронної системи Pandora доступні в вашому смартфоні! Додаток працює з модулем Bluetooth, що дозволяє управляти режимами охорони. Вперше в двосторонніх охоронних системах без GSM-інтерфейсу на дисплеї вашого смартфона відображається: повна історія подій; зрозуміле розклад автозапуску двигуна; регулювання чутливості датчиків удару / нахилу / руху і багато іншого, що зазвичай було доступно тільки для систем преміум.

     Зручний брелок з сучасним дизайном D-010 підтримує впевнену дальність на 868 MHz, відображає лаконічну індикацію даних про стан автомобіля і охоронної системи на OLED-дисплеї.

     Фахівцю з монтажу цей продукт здасться простим і логічним, оскільки все необхідне програмування можна здійснити зі смартфона. Для складних або авторських установок система також підтримує роботу з професійною програмою Pandora Alarm Studio.

     Pandora DX-6x володіє широким набором цифрових інтерфейсів (2CAN / LIN / IMMO-KEY) і підтримує технології обходу штатного іммобілайзера, включаючи унікальні алгоритми запуску які є тільки у Pandora: Mercedes c блоком сертифікації FBS3; UAZ Patriot; все нові моделі Kia / Hyundai, включаючи початок 2000-х років випуску; запуск автомобілів BMW E-серії з передвстановленим модулем «BMW-bypass».

Функціональні особливості:

Вбудований USB-порт - дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.

Діалоговий динамічний код - гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.

Інтегрований LIN-інтерфейс - підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.

Енергоекономічність - сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.

Інтегрований Bluetooh-інтерфейс - система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.

Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна - дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює стан автомобіля.

Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHZ - забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.

Мультисистемний 2ХCAN-інтерфейс - дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.

Мобільний додаток - для операційної системи Android (Pandora Online) - управління основними функціями охоронно-сервісної системи.

Процесор CORTEX-M4 - сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4.

• Сумісність з PANDORA ALARM STUDIO - можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.

Управління опалювачі - гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачими.

Огляди Автомобільна сигналізація Pandora DX-6XUA (без сірені)

Написати відгук