Дзеркало з відеореєстратором Aspiring Reflex 4

Дзеркало Aspiring Reflex 4
Наявність: В наявності
Доставимо за 24 години

Опис Дзеркало Aspiring Reflex 4

       Реєстратор Aspiring Reflex 4 має якісну камеру з чіпсетом Mstar 8336 і поворотну лінзу з кутом огляду до 150 градусів. На корпусі дзеркала є всього одна кнопка, а сам екран сенсорний. Дисплей розміром 9.66 дюймів на все дзеркало заднього виду. У комплектації є універсальне кріплення, за допомогою котрого можна встановити відеореєстратор Aspiring Reflex 4 на будь-яке штатне автомобільне місце для дзеркала заднього виду.

      Будь-який удар, різке гальмування або розгін вашого автомобіля моментально фіксується за допомогою G-sensor, при цьому в автоматичному режимі вказується час і дата.

      Дана модель має дві камери. Перша камера, розташована на корпусі дзеркала, з роздільною здатністю 1920*1080 пікселів, ведеться запис у форматі Full HD. Камера необхідна для контролю зустрічного руху і запису відео. Друга камера має роздільну здатність 1280*720 пікселів, знімає відео в форматі HD і найчастіше встановлюється в салоні для контролю пасажирів або на задньому склі як парктроника.

    Зображення з обох камер виводиться на кольоровий IPS-дисплей. Екран розташовується на всю ширину дзеркала заднього виду. Дозвіл екрану - 960*240 пікселів. Якщо у включеному моніторі немає необхідності, його можна вимкнути, при цьому запис з реєстратора буде проводитися в стандартному режимі, а все дзеркало буде використовуватися як дзеркало заднього виду.

Специфікація Дзеркало Aspiring Reflex 4

Комплектація
Поставляється з Автомобільний зарядний пристрій (довжина проводу 4 метри) Універсальне кріплення на дзеркало заднього виду (2шт) Кабель камери заднього виду (4 метрів) HD камера заднього виду Інструкція
Гарантія
Гарантія 12 місяців

Огляди Дзеркало Aspiring Reflex 4

Написати відгук