Автомобільний відеореєстратор Aspiring Proof 2

Aspiring Proof 2
Наявність: В наявності
Доставимо за 24 години

Опис Aspiring Proof 2

      Відеореєстратор Aspiring Proof 2 з високою роздільною здатністю і дисплеєм IPS-дисплеєм, діагоналлю 3 ''. Дисплей дозволяє бачити зображення з камери заднього виду під час паркування, переглядати записане відео. Камера реєстратора має широкий кут огляду дороги - 150 °. При яскравому освітленні або не дуже - якість записуваного відео буде однаково хороше.

   Пристрій веде безперервну запис на карту пам'яті microSD (карти до 64 GB, Сlass 10в комплект не входять). Відзнятий відеоматеріал можна переглянути безпосередньо на дисплеї відеореєстратора або пізніше на комп'ютері.  

Зручна конструкція відеореєстратора зроблена таким чином, що пристрій не потребує щоденному підключенні і відключенні проводів. Зарядка підключається безпосередньо в кріплення. 

 Aspiring Proof 2 також має детектор руху, за допомогою якого можна спостерігати за тим, що відбувається попереду машини в той час коли ви вийшли з авто. Дана модель так само підтримує накладення на відеофайл поточного часу, дати і реєстраційного номера автомобіля.

    Функціональні особливості:

- висока якість запису Full-HD 1080p (1920 * 1080)

- чітка нічна відеозапис

- великий екран 3,0 ''

- ширококутний об'єктив 150 °

- швидка установка, харчування через кріплення

- управління головними функціями в один дотик

- вбудований G-sensor (датчик удару) для захисту важливих файлів

- додаткова камера заднього виду

Специфікація Aspiring Proof 2

Комплектація
Поставляється з Камера заднього виду - 1 Автомобільний зарядний пристрій (довжина 4 метри проводу) - 1 Інструкція українською мовою - 1 Магнітне кріплення з подачею харчування - 1
Гарантія
Гарантія 1 рік

Огляди Aspiring Proof 2

Написати відгук