Магнiтола Gazer CM6008-J11 Nissan Qashqai, X-Trail (2013-2016)
Наявність: В наявності
Доставимо за 24 години
Gazer Виробник: Gazer

Опис Магнiтола Gazer CM6008-J11 Nissan Qashqai, X-Trail (2013-2016)

Кожна модель мультимедійної системи Gazer розроблена для конкретного автомобіля або модельного ряду. Залежно від комплектації, року випуску і моделі автомобіля, мультимедійна система підтримує роботу з бортовим комп'ютером. При підключенні мультимедійного центру до CAN шині, управління системою здійснюється бортовим комп'ютером автомобіля з підтримкою всіх функцій. Основні показники панелі приладів, індикація відкритих дверей, клімат контроль і т.д. Також можливе управління штатними кнопками рульового колеса і персоналізація кнопок рульового колеса.

 Функція голосового управління OK-Google у виконанні штатної магнітоли інтегруються в ваш автомобіль, і сприяє зручності роботи з системою під час дорожнього руху.

GPS навігація з можливістю вибору платформи і карт

 Online і Offline навігаційні програми дають можливість з високою точністю орієнтуватися на місцевості і прокладати оптимальні маршрути, відштовхуючись від відображення пробок. При персональному використанні можлива установка навігаторів і карт з Play Market. Швидка швидкість з'єднання, промальовування 3D об'єктів в тривимірних картах. орієнтація по компасу, інформація про знаходження над рівнем моря, точність побудови маршруту - роблять мультимедійні системи Gazer лідером на ринку.

 

Bluetooth c відмінним мікрофоном і передачею інформації про трек

 Можливість синхронізації декількох пристроїв і обміну даними, управління телефонною книгою з екрану мультимедійної системи і функція HandsFree дозволяють залишатися учасником дорожнього руху, не відволікаючись на мобільні пристрої. Вбудований в систему мікрофон з широкою діаграмою спрямованості, дає можливість вільного спілкування з співрозмовником з будь-якої точки салону. Також з Gazer CM6008-J11 Ви можете прослуховувати і перемикати плейлист мобільного пристрою, при цьому вся інформація про треки відображається на екрані мультимедійної системи Gazer.

Wi-Fi і підтримка 3G / 4G модемів

Також в мультимедійній системі Gazer CM6008-J11 вбудований Wi-Fi і здійснена підтримка 3G \ 4G модемів. Встановлення програм, робота з навігацією, YouTube та інші мультимедійні, соціальні мережі і месенджери. Все це можливо, завдяки бездротовому Wi-Fi з'єднання мультимедійної системи і USB підключення зовнішніх модемів.

Покращений прийом FM радіо, підтримка DAB / DAB +

       Покращена система прийому FM тюнера і встановлення фільтрів сигналу значно підвищили якість звуку в Gazer CM6008-J11. Автоматична настройка радіостанцій з функцією збереження і точкова ручна підстроювання частот роблять тюнер гнучким і зручним в експлуатації. Функція RDS дає можливість бачити не тільки частоту радіостанції, але і її назва. Підтримка підключення аксесуара DAB / DAB + (digital audio broadcasting) або цифрове звукове радіомовлення приймача, дозволяє прослуховувати цифрові радіостанції в регіонах, де ведеться цифрове радіо мовлення.

Підключення камер заднього / переднього виду, промальовування траєкторії і відображення оригінального паркувального асистента

Можливість підключення камер заднього / переднього виду, промальовування траєкторії і відображення оригінального паркувального асистента буде істотним плюсом для міських автомобілістів. Паркування в нових місцях стане зручною, якщо на борту автомобіля встановлені додаткові камери і паркувальні системи або система кругового огляду. З системою Gazer CM6008-J11 перемикання між камерами відбувається практично миттєво і зайняти місце для паркування буде можливо просто дивлячись на монітор пристрою. Можливість підключення до CM6008-J11 штатних аксесуарів, оригінальної камери і оригінального паркувального асистента.

Максимальна швидкість роботи і Hi-Fi якість звуку

Апаратна платформа - це найпотужніший 8-ядерний процесор з робочою частотою 1,5 ГГц, оперативна пам'ять 4 Gb, флеш-пам'ять 32 Gb

Теги: Android

Специфікація Магнiтола Gazer CM6008-J11 Nissan Qashqai, X-Trail (2013-2016)

Загальна характеристика
Мікрофон Так
Лінійні виходи 2 RCA
Відеовхід 2x AV in, 2x Camera in (камери заднього і переднього (опція) виду
Підтримка карт пам'яті до 32 Гб
Аудіофункції
Вихідна потужність (max) 4х60
USB
Формати MP3 / WMA / WAV / FLAC / ALAC / APE / AAC / MP4 / AVI / MKV / FLV / XVID / DivX
Дисплей
Тип дисплея HD сенсорний, IPS, Антібликовий
Розмір дисплея 8''
Роздільна здатність дисплея 1024х600
OS
Android 8.0
Bluetooth
A2DP Так
AVRCP Так
Карта пам'яті
Підтримка карт пам'яті Так
Навігація
Система навігації GPS Так Підтримка додатків Google Карты, Navitel, iGo, Ситигид, Here We Go
Комплектація
Поставляється з Кабель підключення харчування, кабель підключення динаміків, Audio out кабель, Video in / out кабель, мікрофон, GPS-антена, кабель USB
Гарантія
Гарантія 1 рiк

Огляди Магнiтола Gazer CM6008-J11 Nissan Qashqai, X-Trail (2013-2016)

Написати відгук