Alpine X801D-U GPS

Alpine X801D-U GPS
Наявність: В наявності
Доставимо за 24 години
Alpine Виробник: Alpine

Опис Alpine X801D-U GPS

Сенсорний екран з високою роздільною здатністю

Новітні технології забезпечують високу роздільну здатність на 8-дюймовому (20см) екрані мультімейдійной системи, зображення відтворюється з високою чіткістю та контрастністю. Завдяки таким технологіям ви можете одночасно дивитися фільми і користуватися навігаційними картами з приголомшливим рівнем деталізації за допомогою функції, яка дозволяє розділити екран 50 на 50. Інтерфейс користувача інтуїтивно зрозумілий і дуже ерганомічен.

Всі розваги на великому екрані

З системою Alpine ви можете переглядати фільми, музичні кліпи, використовуючи при цьому різні джерела: DVD-диски (з додатковим DVD / CD приводом), USB накопичувачі, смартфони з виходом HDMI або портативні відео пристрої (при цьому потрібні додаткові кабелі або адаптери). Також можна підключити ваш IPod або iPhone, щоб переглядати відео контент на 8-дюймовому дисплеї з високою роздільною здатністю. З метою безпеки відтворення відео доступно тільки якщо автомобіль не перебуває в русі.

Новий інтерфейс для користувача

Повністю оновлений інтерфейс користувача має функцію one touch, тобто тепер для того щоб перейти, наприклад, до огляду навігаційної карти коли ви переглядаєте на екрані плейлист iPod, досить провести пальцем по екрану і він «розділитися навпіл». Проведіть по дисплею ще раз, і навігація перейде в повноекранне відображення. Ця функція просто незамінна під час їзди.

HDMI підключення

Екран системи X801D-U з дисплеєм WVGA підтримує підключення смартфона або медіа-плеєра за допомогою кабелю HDMI. Відмінна якість зображення забезпечується цифровою передачею даних. Через HDMI вихід можна також підключити тиловий монітор.

Шасі 1 DIN з 8-дюймовим екраном

Alpine, поставлений на шасі 1 DIN і екраном 8 "ідеально підійде для установки з дизайном приладової панелі як у Skoda Octavia 3, Volkswagen Golf або новий Смарт. Для чіткого монтажу мультимедійної системи Alpine X801D-U під конкретну модель автомобіля можна придбати оригінальний монтажний комплект.

Bluetooth® з розширеними функціями

Для більш безпечного використання телефону в дорозі ми рекомендуємо скористатися вбудованим модулем Bluetooth. У даній моделі модуль забезпечує зручний доступ до телефонної книги з автоматичним оновленням і швидким алфавітним пошуком. Крім того, можна переводити вхідні дзвінки в режим очікування і перемикати їх, а також переглядати екран швидкого набору з журналом викликів.

Цифрове радіо DAB

Вбудований тюнер DAB/DAB + / DMB має найновіші цифровіи технології і забезпечує очищений від шуму звук. У порівнянні з традиційним FM-радіо, радіо DAB має цілий ряд переваг. Це набагато більший вибір радіостанцій. Вже після першого сканування станцій можна вибрати потрібні канали по списку в алфавітному порядку чи жанрами.

Alpine TuneIt App для смартфонів

X801D-U підтримує додаток для смартфонів Alpine TuneIt App від компанії Alpine. За допомогою цієї програми можна робити налаштування безпосередньо з вашого смартфона. Всі налаштування звуку можна завантажити на сервер Alpine Cloud Server і ділитися ними з іншими користувачами, а також завантажувати настройки інших користувачів. За допомогою програми можна читати повідомлення Facebook, ставити «Like».

Додаток Alpine TuneIt App with TTS можна скачати на Apple App Store або Google Play.

Налаштуйте свою неперевершену якість звуку

Для налаштування звуку Multimedia 1-DIN Alpine X801D-U GPS використовує 24 бітний ЦАП, 4 лінійний вихід і функцію BASS ENGINE SQ для тонального балансу і оптимальної настройки сабвуфера. Крім того, до налаштувань системи звуку входить 9-смуговий параметричний еквалайзер.

Навігація 

Дисплей One Look

Опція "One Look" - унікальна технологія поділу екрана. Вона дозволяє переглядати навігаційні карти та іншу інформацію на одному екрані, тобто можна й перемикатися між різними додатками.

Тривимірні зображення на картах

Тривимірні карти значно спрощують навігацію, об'єкти на картах виглядають дуже реалістично.

База даних об'єктів (POI)

Дозволяє знайти POI, за категоріями, назвою, відстанню та іншими критеріями. Це дуже зручно при пошуку конкретного ресторану або АЗС конкретного бренду неподалік від вашого місця розташування. До цієї інформації входить також номер телефону ресторану поряд з адресою - простим натисканням на екран можна зателефонувати до ресторану та зарезервувати столик.

Прийом інформації про "затори"

Система Lane Guidance підкаже водієві по якій смузі продовжувати рух. Динамічна система TMC прокладає оптимальний маршрут руху в реальному часі в об'їзд заторів і при необхідності перераховує маршрут.

Важливі функції навігації

·         Повна база даних карти 48 європейських країн.

·    Оновлення картографії: можна придбати в будь-який час в онлайн режимі на сайті naviextras.com. Оновлення можна вибрати по країнах і по регіонах. Оновлення доступні безкоштовно протягом 30 днів.

·         Пошук за адресою, використовуючи поштовий індекс (навіть 7-значний поштовий індекси Великобрітанії).

·      Розумні маршрути: база даних з історією трафіку, яка використовується для вибору кращого маршруту в залежності від часу доби і дня тижня/

·          Карта з високою роздільною здатністю.

Підключення Alpine інтерфейсів клімат-контролю і датчиків парковки

Багато оригінальних головних пристроїв мають вбудовані блоки клімат-контролю і візуалізацією паркувальних радарів, які будуть втрачені, якщо апарат буде замінений. За допомогою цього мультимедійного головного пристрою, це не проблема, так як воно забезпечує підтримку підключення штатних блоків клімат-контролю і паркувальних радарів виводячи на дисплей привабливі графічні, інформативні екрани регулювань.

Можливість підключення камери заднього виду з орієнтирами

Зображення, яке виводиться з камери, дає чітке уявлення, як ви паркуєте ваш автомобіль. Так само на екран пристрою виводиться графічна інформація про перешкоди, які знаходяться попереду і позаду автомобіля. Система автоматично відключає звук при активації передачі заднього ходу, щоб ви чули звук від датчиків парковки.

Специфікація Alpine X801D-U GPS

USB
Формати MPEG-1/2 AUDIO Layer-3, Windows Media™ Audio. формат ACC-LC, файли - ′′/m4a′′
Файлова система FAT 12/16/32
Bluetooth
Підтримка Технологія Wide Band Speech, Профіль HFP (Hands Free Profile), A2DP (Розширений режим передачі аудіо), AVRCP (Профіль дистанційного керування Аудіо / Відео) Версія: 1,5,   BT Plus: розширена технологія BLUETOOTH, синхронізація з записником, можливість реєстрації в пам'яті до 5 телефонів на одне ім'я, авто відповідь, Налаштування рівня розмови: можливо для вихідного і вхідного дзвінків, Індикація рівня прийому сигналу Індикація історії дзвінків: Вихідні / Вхідні / Пропущені Мікрофон у комплекті
Гарантія
Гарантія 12 місяців

Огляди Alpine X801D-U GPS

Написати відгук