Pioneer DEH-S110UBB

Автомагнітола Pioneer DEH-S110UBB
Наявність: В наявності
Доставимо за 24 години
Pioneer Виробник: Pioneer

Опис Автомагнітола Pioneer DEH-S110UBB

Автомагнітола DEH-S110UBB являє собою цифровий CD медіа-ресивер, за допомогою якого можна слухати FM-радіостанції, використовувати пристрої на базі Android і USB-пристрої. Розмір магнітоли підходить для всіх автомобілів - 1 DIN. Панель передня має підсвічування, яскравість якої регулюється. Дисплей монохромний, ЖК і підтримує кириличні символи. На передній панелі також розмістилися роз'єми USB 2.0 і AUX.

Цифровий тюнер традиційно знаходить станції в автоматичному режимі це можна зробити вручну. На згадку тюнера зберігається 24 FM / AM радіостанцій. Функція RDS дозволяє показувати на дисплеї у вигляді рядка, що біжить: час, курси валют і температуру.

CD-програвач підтримує відтворення треків у випадковому порядку, запам'ятовує останній відтворений трек, на дисплей виводиться CD-текст. Підтримує аудіофайли форматів MP3, WMA і WAV. USB-вхід підтримує зовнішні пристрої для відтворення аудіофайлів MP3, WMA, WAV, FLAC або може використовуватися для зарядки пристрою. Автомагнітола сумісна з Android - можна просто підключити і відтворити музику без додаткових додатків. Встановлене додаток ARC (Advanced Remote Control) робить Ваш смартфон пристроєм дистанційного керування з сенсорним екраном. Це зручно для управління функціями автомагнітоли та їх налаштуванням.

Автомагнітола вміє вбудований 4-х канальний підсилювач потужності MOSFET, максимальна вихідна потужність 4х50 Вт, з фільтром низьких і високих частот, що дозволяє слухати музику у високій якості.

Теги: usb

Специфікація Автомагнітола Pioneer DEH-S110UBB

Аудіофункції
Вихідна потужність (max) 4х50 Вт
USB
Роз'єм фронтальний
Дисплей
Подсветка червона
Тюнер
Автоматичний вибір та збереження станцій 24 FM/AM
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Додатково
Країна виробник Китай

Огляди Автомагнітола Pioneer DEH-S110UBB

Написати відгук