Інформація про доставкуЧас обробки замовлення

На обробку Вашого замовлення нам зазвичай потрібно пару годин. Ваше замовлення буде оброблено в той же день, коли він був зроблений на сайті або на наступний день, якщо Ви сформували замовлення після 17:00. Замовлення, зроблені в святкові дні, обробляються в перший робочий день після святкових.

Доставка і оплата по Україні

Доставка товарів по всій території України здійснюється компаніями-перевізниками: Нова Пошта, Ін Тайм, Укрпошта. Нової поштою можлива доставка товарів післяплатою, з подальшою оплатою у відділенні Нової поштою в момент отримання посилки. Звертаємо вашу увагу на те, що в даному випадку перевізником передбачена комісія.

Доставка по Україні компанією-перевізником можлива і після попередньої оплати. Для оплати ми зв'яжемося з Вами і надамо реквізити. Після відправки замовлення наш логіст повідомить Вам номер експрес-накладної.

Забрати самостійно

Для жителів Києва ми можемо запропонувати самовивезення з нашого офісу. В офісі Ви зможете також оформити замовлення, отримати необхідну консультацію, а також забрати замовлений Вами товар.

Доставка по Києву

Вартість доставки кур'єром в межах м.Києва - 60 грн. Доставка здійснюється до під'їзду будинку або прохідної підприємства. Оплата за замовлення кур'єр приймає тільки готівкою.

Увага: розписуючись у бланку прийому при отриманні, Ви погоджуєтеся з тим, що товар поставлений в повному обсязі і належної якості. Далі претензії до зовнішнього вигляду і комплектації не можуть бути прийняті.